Kompleksowa organizacja

Ślub oraz wesele

Oferujemy kompleksową organizacją ślubów i przyjęć weselnych na terenie całej Polski. Przejmiemy za Was wszystkie czasochłonne i stresujące zadania, związane z przygotowaniami do ślubu.

  • Poznamy się i wspólnie opracujemy koncepcję wesela, przy której zaproponujemy idealny obiekt wraz z usługodawcami.
  • Po stworzeniu koncepcji, określimy budżet uroczystości, dzięki któremu zaoszczędzicie swój czas i pieniądze, gdyż na każdym z etapów planowania, my będziemy go pilnować, wedle wcześniejszych ustaleń.
  • Każda realizacja jest wyjatkowa, dlatego stworzymy indywidualny projekt uroczystości– nadamy mu nazwę i dobierzemy dekoracje odpowiednie do wybranego stylu i koncepcji.
  • Przy wyborze usługodawców weselnych, pomożemy Wam w dobraniu doświadczonych ludzi z branży, pomożemy przy zawieraniu umów i będziemy nadzorowywać ich pracę.
  • Wisienką na torcie jest koordynacja zarówno wszelkich ustaleń przy przygotowywaniach, jak i samego dnia ślubu. Zajmiemy się kompleksową koordynacją zaślubin, stworzeniem scenariusza dnia ślubu, rozliczeniem z podwykonawcami i dopilnowanie pozostałych kwestii, takich jak: oprawa florystyczna, koordyancja montaży/demontaży, ustalenia z zespołem, fotografem, kamerzystą, odprawa z menadżerem Sali. Wszystko po to, abyście w tym dniu mogli skupić się na tym co najważniejsze.

    Przy wyborze usługi kompleksowej organizacji Waszej uroczystości weselnej, pozostajemy w pełni do Waszej dyspozycji. Służymy radą, wsparciem oraz doświadczeniem.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!